Production Engineer

Zamestnávame viac ako 150 ľudí po celom svete

Plat: 1.600 € brutto

Miesto:Bratislava

PRIHLÁSIŤ

Production Engineer / O pozícii

„Pridaj sa k nám a pracuj na najlepšom robotickom oku na svete! Čo je to robotické oko? V našom ponímaní je to 3D kamera schopná snímať 3D priestor. Výstupom zo zariadenia je 3D mračno bodov, ktoré sa používa napríklad v priemysle pre rozpoznávanie predmetov a navigovanie robotov. Viac o produkte, na ktorom môžeš spolupracovať, nájdeš tu

Čo by si mal ešte vedieť?
Že sme vyhrali tie najprestížnejšie ocenenia v kategórii industry machine vision. Motivuje nás to robiť veci najlepšie, ako vieme a tak, aby boli čo najužitočnejšie pre našich zákazníkov.“

– Marcel Švec, Director of 3D Sensing –

Tvojou úlohou ako Production Engineer bude zabezpečiť nepretržitý a plynulý výrobný proces a to riešením technických problémov týkajúcich sa montáže a kalibrácie našich 3D zariadení a súvisiacich výrobných nástrojov. Ty budeš tá osoba, ku ktorej budú chodiť členovia výrobného tímu, keď budú potrebovať technické poradenstvo, rady ohľadne najlepších výrobných postupov a zoberieš si pod svoje krídla riešenia neštandardných prípadov. Budeš členom HW tímu v rámci R&D oddelenia (tento tím zastrešuje vývoj a nasadenie 3D skenerov) a budeš zabezpečovať plynulé prijatie nových výrobných postupov a nástrojov v úzkej spolupráci s Production oddelením.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Účasť na vývojových aktivitách HW tímu divízie Sensors, zahŕňajúc návrh, montáž, programovanie, testovanie, dokumentáciu a inštaláciu elektromechanických prístrojov a nástrojov
  • Riešenie technických problémov vo výrobe
  • Poskytovanie technického poradenstva a riešení členom výrobného tímu
  • Dokumentácia a analýza hlavných príčin, návrh a implementácia nápravných opatrení zistených výrobných technických problémov
  • Zabezpečenie prijatia najlepších výrobných postupov pri zachovaní vysoko kvalitných výrobných štandardov

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie III. stupňa
  • Vzdelanie v odbore: technický smer
  • Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1), na úrovni porozumenia a písania technického textu
  • Počet rokov praxe v oblasti mechatronika a elektronika: 2
  • Si elektrikár so silným mechanickým presahom alebo naopak
  • Vieš pájkovať alebo sa doma rád/a hráš s mechatronikou
  • Rád/a hľadáš riešenia technických problémov
  • Si samostatný pri plnení úloh

Plat

1.600 € brutto a viac na základe skúseností

Drag files to upload

Subscribe to Photoneo news to stay up to date
Be among the first to know about news, product updates, and upcoming events

Send