Supply Chain Manager

Supply Chain Manager je zodpovedný za rozvoj strategického prístupu k procesu obstarávania a materiálového manažmentu. V tejto vedúcej úlohe bude úspešný kandidát viesť tímy Procurement a Warehouse a zabezpečí jeho efektívnu a bezporuchovú prevádzku a efektívne riadenie zásob. Úspešný kandidát bude rozvíjať LEAN a iné efektívne procesy, ktoré zabezpečia rýchle spracovanie požiadaviek z interných oddelení a zároveň budú spĺňať požiadavky spoločnosti. Okrem toho bude aj asistovať pri vyjednávaní a vytváraní partnerstiev s dodávateľmi.

Lokalita

Bratislava

Plat (Brutto)

Od €2500/mesiac (v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta)

Reportuje

Chief Operations Officer

Náplň práce:

  • Riadenie, motivovanie a hodnotenie tímu zverených pracovníkov
  • Motivácia tímu s ohľadom na performance, profitabilitu a pridanú hodnotu
  • Procesné a metodologické riadenie
  • Navrhovanie a vykazovanie KPI
  • Zodpovednosť za nákup materiálu, tovaru a služieb v rámci spoločnosti
  • Výber a hodnotenie dodávateľov materiálu, tovarov a služieb
  • Zastupovanie spoločnosti pri jednaniach s dodávateľmi
  • Uzatváranie kúpnych a rámcových zmlúv
  • Podpora quality assurance pri vybavovaní reklamácií
  • Monitorovanie a udržiavanie optimálneho stavu zásob na sklade
  • Zabezpečenie kompletnosti dokumentácie prijímaných materiálov na sklad vrátane – reportingu finančnému oddeleniu
  • Sprocesovanie pravidelných inventúr s finančným oddelením a externými audítormi
  • Ostatné ad-hoc úlohy podľa zadania manažéra

Požiadavky na zamestnanca:

  • Minimálne 3 roky skúseností v riadení nákupu
  • Anglický jazyk (C1)
  • Skúsenosti s riadením zásob
  • Kreatívne myslenie a schopnosť formovať a viesť tím
  • Skúsenosti s procesným riadením
  • Matematické zručnosti schopnosti a skúsenosti s kalkuláciou nákladov

Benefity

  • Každodenné raňajky
  • Možnosť práce z domu
  • Parkovanie pre všetkých
  • Flexibilný pracovný čas
  • Neobmedzený počet sick days a mnohé iné